Konzultace o první pomoci

První pomoc, to nejsou jenom litry krve a desítky zraněných. Patří sem i člověk, kterému se „jenom“ blbě dýchá. Dítě, které bolí bříško. Ošetřovní ran. Když kteroukoliv z těchhle věcí podceníš, může se ti to vymstít.

Bolavý bříško může způsobit průjem, dehydratace, zácpa, ale i vnitřní krvácení nebo zánět. A na první pohled to vypadá všechno stejně.

Víš, proč si děti odnáší z dopravních nehod závažnější zranění? Víš, proč by měl člověk s podezřením na mrtvici do nemocnice spěchat stejně jako ten, co krvácí?

Jestli si chceš doplnit znalosti z oblasti první pomoci, mám pro tebe nabídku hodinových konzultací. Během konzultace jsem ti plně k dispozici a odpovím na všechno, co tě k tématu napadne. Získáš materiály k vytištění a opakovací cvičení. Kromě znalostí ti nabídnu i přístup do uzavřené facebookové skupiny, kde se můžeš na cokoliv zeptat i v budoucnu.

Konzultace probíhají pomocí aplikace Zoom. Cena jedné konzultace je 800,-.

Po zaplacení objednávky ti na e-mail přijde odkaz na kalendář, ve kterém si vybereš datum a čas. Kromě toho dostaneš i odkaz na formulář, ve kterém si vybereš nejvhodnější variantu a popíšeš mi svou představu.