Materiály zdarma

Hledáš jednoduchou grafiku a základní shrnutí informací, jak vyřešit život ohrožující stavy u dětí do jednoho roku? Tenhle materiál je pro tebe to pravé.

Najdeš v něm informace o dušení a resuscitace.

Materiál vznik ve spolupráci s firmou LifeSupport s.r.o.

*

Učíš první pomoc a moc ráda bys svým žákům přiblížila tématiku AED? Jsi učitelka a hledáš hodinu připravenou podle metody E-U-R? Jedno i druhé splňuje tenhle materiál.

Je to dvouhodinovka připravená se vším všudy – poslech i text pro žáky, informace navíc pro tebe a detailně zpracovaná metodika.

Hodí se pro všechny od 8. třídy. Jde učit i on-line. Vyzkoušeno za tebe na studentech MUNI 😉

*

Občas se hodí tip na zajímavá videa nebo relevantní informace. Souhrn mých oblíbených zdrojů najdeš právě zde.

Víš o někom, komu by se tenhle materiál hodil? Bez váhání mu ho pošli!

*

Má tvoje dítě nějaký zdravotní problém, o kterém bys ráda informovala táborové vedoucí nebo jeho učitele ve škole? Chce tvůj prcek na prázdniny k babičce, ale ty se trochu bojíš, jestli by si v krizové situaci dokázali poradit?
Jsi táborový zdravotník a chceš mít naprosto jasno v tom, jak se postarat o dítě s konkrétním onemocněním?
Karta obtíží dítěte je skvělá varianta pro rodiče, učitele i táborové zdravotníky, kteří si chtějí být jistí, že dítěti se zdravotním problémem bude poskytnuta ta nejlepší možná péče.

*

Máš nějaký zdravotní problém a chceš, aby ti lidi v tvým okolí dokázali správně pomoct? Chceš dát svým kolegům nebo kamarádům praktický návod, co se bude dít, až se ti „to“ zase stane? Stahuj Kartu obtíží, vyplň, zalaminuj, rozdávej a budeš v klidu.
Hodit se může i studijním referentům a poskytovatelům služeb studentům se specifickými potřebami.