ON-LINE MATERIÁLY

S první pomocí je to jako s azimutem. Všichni o ní slyšeli, pár lidí ji i používalo, ale jistej si je jen málokdo. V hospodě u piva se můžeš hodiny dohadovat, jestli do lidí dejchat nebo ne. Můžeš experimentálně vyzkoušet, jestli je lepší klíště točit doprava nebo doleva, s mastí nebo bez. Nad křečujícím v tramvaji je už ale trochu pozdě na diskuzi s okolostojícím, jestli tu vařečku mezi zuby strkat nebo ne.

Abys získal/a potřebný znalosti ještě před akcí, vytvořila jsem on-line materiály, ve kterých najdeš důležitý informace podložený doporučeními odborných společností.

První pomoc u dětí je moje srdeční téma. Pro potřeby rodičů, se kterými se potkávám na kurzech vznikl materiál s názvem První pomoc u dětí – život ohrožující stavy. Ale není zdaleka jenom pro ně. Poslouží každému, kdo by si chtěl zopakovat znalosti o resuscitaci, dušení, úrazech hlavy nebo třeba popáleninách.

Najdeš tu texty plný informací, který jsou proložený úkoly. Tyhle úkoly maj za úkol vtáhnout tě do procesu učení se. Být „jenom“ konzumentem psanýho textu je trochu nuda (a lidi, co maj jinej styl učení se z textu nenaučí prakticky nic). Proto tady najdeš různorodý úkoly, díky jejichž vyplnění se dozvíš všechny podstatný informace. Líp si je tak zapamatuješ (protože jsi pro jejich získání musel/a něco udělat). Ale neboj, ke každýmu úkolu je připojený i správný řešení (ať nežiješ v nejistotě, jestli to máš fakt dobře).

Další, co bych ti ráda představila, jsou balíčky. Maj tématický zaměření a najdeš v nich výkladový videa, on-line aktivity (různý hry nebo moje oblíbený interaktivní algoritmy) a aktivity, který si můžeš vytisknout a vyplnit hezky cestou do práce v šalině.